هرکدام از این رنگ ها طرفداران خاص خود را دارد و ما به بررسی لنز رنگ آبی می پردازیم زیرا همواره درصد زیادی از مصرف کنندگان لنز های تماسی زیبایی را به خود اختصاص داده است:

توناژ های مختلف لنز رنگ ابی کدام اند؟

لنز رنگ آبی خود دارای توناژ های فوق العاده متنوعی می باشد که شما می توا نید در خرید لنز آبی از میان آن ها انتخاب کنید:

آبی یخی

آبی الماس

آبی اقیانوسی

آبی طوسی

ابی عسلی

آبی خاکستری

آبی تیره

آبی طبیعی

آبی آسمانی

آبی توسکا

کدام توناژ ابی را انتخاب کنیم؟

و بسیاری از توناژ های آبی دیگر که توسط کمپانی های مختلف تولید و عرضه می شوند در هر صورت اگر شما به فکر خرید لنز آبی هستید باید این نکته را در نظر داشته باشید که این رنگ با رنگ پوست شما و... مطابقت داشته باشد.

آبی به طور کلی یک رنگ سرد محسوب می شود و در نتیجه با توناژ های پوستی سرد مطابقت دارد و زیبایی ایجاد می کند در واقع یک رنگ یکسان لنز ممکن است در صورت یک فرد فوق العاده به نظر بیاید و او را زیبا تر کند و اصطلاحا به او بیاید و در صورت فردی دیگر احساس خستگی و دلمردگی در چهره ایجاد کند و به او نیاید.

در بررسی لنز های ابی می توان گفت نوناژ های با پایه ابی خالص به افراد با پوست سرد می اید ولی از ان جا که در کشور ما بیش از نیمی از افراد دارای پوست ها با توناژ گندمی و سبزه هستند و رنگ پوست ان ها اصطلاحا گرم است تجربه لنز با زمینه ابی خالص به احتمال زیاد نمی تواند انتخابی راضی کننده باشد ولی اگر شما در زمره افراد فراوانی قرار دارید که علاقه مند به استفاده

از رنگ ابی برای چشمان خود هستید نگرانی به خود راه ندهید زیرا کمپانی های تولید کننده به طور هوشمندانه ای این مشکل را رفع کرده اند ان ها با ترکیب کردن رنگ ابی خالص با توناژ های رنگی گرم مانند طوسی یا عسلی و.. باعث شده اند سردی رنگ ابی خالص به طور ماثری کاهش یافته و لنز طراحی شده تقریبا دارای توناژ رنگی گرم باشد که این رنگ نیز در تماس با قرنیه و ترکیب با رنگ اصلی قرنیه شما باز هم طبیعی تر خواهد شد.

هم چنین شما می توانید با استفاده از هماهنگ کردن ایتم های دیگر استایل خود با رنگ لنز ها تناسب بیشتری نیز ایجاد کنید.

لنز های تماسی یا همان لنز های چشمی امروزه در سرتا سر جهان محبوبیت زیادی کسب کرده و بسیاری از افراد را به خود جذب کرده اند، این لنز ها توسط شرکت ها و کمپانی های متعددی طراحی و تولید و به بازار عرضه می گردند و هرکدام برای هدف خاصی تولید می شوند به طوری که گروهی از این لنز ها در جهت استفاده های درمانی به کار می روند و اصطلاحا به ان ها لنز های تماسی طبی گفته می شود و گروه دیگر به لنز های تماسی زیبایی معروف اند که طرفداران و مصرف کنندگان فراوانی در سرتاسر دنیا دارند.

لنز های تماسی زیبایی در کدام رنگ ها تهیه و به مصرف کننده عرضه می گردند؟

نکته قابل توجه در مورد لنز های تماسی زیبایی آن است که شرکت های تولید کننده در سرتاسر جهان در جهت کسب رضایت هر چه بیشتر مشتریان و کسب سود هر چه بیشتر برای خود سعی مداومی در راضی کردن سلیقه های مختلف دارند که این امر به نوبه خود منجر به ان شده است که لنز های تماسی زیبایی در طیف بسیار وسیع رنگی تولید شوند؛از معروف ترین رنگ های لنزهای تماسی زیبایی می توانیم به موارد زیر اشاره کنیم:

_لنز قهوه ای

_لنز عسلی

_لنز خاکی

_لنز عسلی خاکی

_لنز طلایی

_لنز فندقی

_لنز عسلی فندفی

_لنز قهوه ای عسلی

_لنز رنگ آبی

_لنز سبز

_لنز یخی

_لنزآبی اسمانی

_لنز آبی اقیانوسی

_لنز بنفش

_لنز طوسی

_لنز طوسی سبز

 

قیمت لنز های زیبایی در چه بازه ای قرار می گیرد؟

یکی دیگر از مهم ترین مسعله ها در خرید لنز آبی قیمت لنز آبی مورد نظر شما است:

بالطبع با توجه به تنوع شرکت ها و کمپانی های تولید کننده لنز های تماسی که هرکدام کیفیت خاص خود را دارا هستند قیمت لنز آبی نیز در بازه ای وسیع و متنوع قرار می گیرد.

در حال حاضر شما می توانید قیمت لنز آبی را از یک بازه ی ۱۵۰هزارتومانی تا ۱۵ میلیون تومانی در نظر بگیرید که قطعا با توجه به کاربرد مورد انتظار و استفاده و هدف خود می توانید در انتخاب و خرید لنز آبی و درباره قیمت لنز آبی مورد نظر خود تصمیم گیری کنید.