HPE، Nutanix، Nutanix Era را در سرورهای ProLiant، HPE GreenLake راه‌اندازی کرد


GreenLake بالغ‌ترین مدل ابر به‌عنوان سرویس است که وجود دارد. بنابراین ورث دیویس، رئیس کسب و کار ارائه‌دهنده راه‌حل در خرید سرور hp، شریک برتر و ، می‌گوید: «بنابراین Nutanix قادر به ارتقاء سطح برنامه‌های کاربردی در GreenLake واقعاً چیز خوبی است. "عصر به عنوان یک سرویس راه حل خوبی خواهد بود. من مشتاقانه منتظر همکاری با هر دوی آنها در این مورد هستم."

Nutanix Era یک پیشنهاد عملیات و مدیریت چند پایگاه داده است که اکنون با سرورهای HPE ProLiant همراه شده و به عنوان یک سرویس از طریق HPE فروخته می شود. سرویس جدید ابر مشترک به مشتریان این امکان را می دهد که برنامه ها و پایگاه های داده را در عرض چند دقیقه مستقر کنند و از قابلیت پرداخت به ازای استفاده بهره مند شوند و در عین حال حاکمیت، دید و انطباق با محیط داخلی را به دست آورند. پیشنهاد جدید مشتریان را قادر می‌سازد تا وظایف را در پایگاه‌های داده خود مدرن‌سازی، ادغام و خودکار کنند و از مدیریت عملیات چندپایه‌ای مانندMariaDB پشتیبانی کنند.


جدید را در فهرست فروشندگان مرکز داده در سال ساخته‌اند و که هر دو فهرست جدید نرم‌افزاری تعریف‌شده ، سرمایه‌گذاری هنگفتی بر روی همکاری تنگاتنگ خود در فناوری، که چندین سال پیش ایجاد شد، انجام می‌دهند.
تبلیغات

این همکاری موفق به نفع هر دو شرکت بوده است، به طوری که فروش و HPE شاهد افزایش 80 درصدی رزرو سالانه ارزش قرارداد (ACV) در سه ماهه اول تقویم بوده است، از جمله برنده شدن سرورهای HPE DX و با نوتانیکس.

دیویس از گفت: «خوشحال است که می‌بینیم و به سرمایه‌گذاری در ارائه‌های ابری سازمانی با و محصولاتشان ادامه می‌دهند.

در واقع، ، مدیرعامل Nutanix اخیراً گفت که سریع‌ترین و استراتژیک‌ترین مشارکت شرکت او در حال رشد است.

راماسوامی در ماه مه گفت: «به وضوح HPE همانی است که به طور کلی از نظر روابط برای ما سریع‌ترین رشد را داشته است. خرید سرور اچ پی «من می‌گویم Dell بیشتر یک است زیرا ما با هم شریک هستیم و مشتریان می‌خواهند راه‌حل ما را در سخت‌افزار دل قرار دهند—دل از آن پشتیبانی می‌کند. بنابراین می‌توانم بگویم HPE و ، تا جایی که در بازارهایی قوی هستند، همچنان از دیدگاه سرور، شرکای بسیار خوبی برای ما هستند.»

Nutanix در حال ایجاد مشارکت های جدید یا پیشرفته با بزرگترین فروشندگان سخت افزار در جهان است، که بسیاری از آنها در تلاش برای ارائه خدمات مبتنی بر مصرف بیشتر هستند. در ماه آوریل، Nutanix و Lenovo یک پیشنهاد مشترک جدید را برای دسکتاپ های میزبانی شده از طریق سبد سخت افزاری as-a-Service لنوو - مانند زیرساخت های همگرا و رایانه های شخصی - راه اندازی کردند تا فرصت های نیروی کار از راه دور را ایجاد کنند.

کیت وایت، معاون ارشد و مدیر کل خدمات ابری در ، در مورد ارائه خدمات ابر هیبریدی جدید و با سرورهای Era و ، گفت که مشتریان می‌توانند مدیریت پایگاه داده را اکنون با یک پلتفرم ابری تغییر دهند.

وایت در بیانیه‌ای گفت: «مشتریان می‌خواهند عملیات و مدیریت پایگاه داده را ساده‌تر کنند تا از سیلوهای فناوری اطلاعات دور شوند که اغلب منجر به هزینه‌های نگهداری بالاتر، خطرات امنیتی و عدم انعطاف‌پذیری برای استقرار و اجرای راه‌حل‌ها می‌شود.» راه‌حل نرم‌افزار مدیریت و عملیات پایگاه‌داده و با ارائه یک پیشنهاد ابری کاملاً مدیریت‌شده، چابکی، عملیات را ساده‌تر و هزینه‌ها را کاهش می‌دهد.

کسب و کار خدمات ابری HPE با بیش از 4.8 میلیارد دلار ارزش کل قرارداد و بیش از 900 شریک کانال که را می فروشند در حال رشد است. HPE بیش از مشتری سازمانی در 50 کشور دارد.

نوتانیکس در تلاش است تا شرکای کانال خود را به فروش بیشتر نمونه کارها Nutanix خارج از نرم‌افزار زیرساخت ابرهمگرای اصلی خود سوق دهد. عصر جدید Nutanix به عنوان یک سرویس با HPE بر انجام این کار متمرکز است.

«بیشتر شرکای کانال ما به شدت پیشنهاد اصلی ما، HCI اصلی ما را می فروشند، این چیزی است که آنها بیشتر با آن آشنا هستند. این محصولات جدیدتر مانند Era، File، Flow و غیره برای شرکای ما نسبتاً جدید هستند و تنها اکنون آنها توانایی های خود را برای فروش آن افزایش داده اند.» راماسوامی ماه گذشته گفت. "من فکر می کنم بازار محصول اولیه مناسب برای برخی از این محصولات بسیار توسط ما ارائه شد. اکنون که ما در حال گسترش [و] این محصولات هستیم که در بازار محصول مناسب هستند - اینجاست که شرکا وارد می شوند و نقش بسیار مهمی ایفا می کنند.