تور آنتالیا تشنه افرادی است که دوست دارند عید امسال را به یادماندنی بگذرانند. تور آنتالیا نوروز 1402 محبوب‌ترین و بهترین انتخاب ایرانیان برای سفر در عید سال و آغاز بهار می‌باشد؛ به دلیل اینکه کشور ترکیه برای همسایگی با ایران، در این وقت از سال برنامه‌های توریستی عالی را برای کسانی که به این کشور سفر می‌کنند در نظر می‌گیرد. آنتالیا بیشتر به دلیل آب و هوای متعادل خود در این بازه زمانی، هتل‌های لوکس و شب‌های زیبایش معروف است.

 

قیمت تور آنتالیا

قیمت تور آنتالیا در اواخر سال و همچنین آغاز فصل بهار با نوسانات زیادی سر و کار دارد و معمولا به دلیل افزایش تقاضا برای خرید تور، قیمت تورها افزایش میابد. از جهتی دیگر، هزینه تور آنتالیا وابسته به هتلی که در آن اقامت دارید، نوع هواپیمایی که با آن سفر می‌کنید، تعداد روزهای اقامت و تعداد شهرهای مختلفی که همراه تور از آن‌ها دیدن می‌کنید می‌باشد.

آژانس مسافرتی گلبرگ سیر تور ارزان آنتالیا را برای کسانی که می‌خواهند سفری ارزان و اقتصادی داشته باشند ارائه می‌دهد، همچنین شما می‌توانید از تور لحظه آخری آنتالیا استفاده کنید تا بتوانید بهترین و لوکس‌ترین تورها را با پائین ترین آفرها خریداری کنید.

 

جاذبه‌های ورزشی آنتالیا

بیشتر افرادی که اهل ورزش می‌باشند بخاطر ورزش‌هایی مانند رفتینگ آبی، دره نوردی، تیوبینگ و پاراگلایدر به آنتالیا سفر می‌کنند. همچنین کسانی که اهل پیاده‌روی‌های دلنواز و آرامبخش هستند، می‌توانند از راه 500 کیلومتری لیکیان را برای پیاده روی تا مرکز شهر انتخاب کنند.

همچنین دولت ترکیه در این ایام از سال، برنامه‌های جذاب و به یاد ماندنی مخصوصی را برای کسانی که اهل هیجان و تنش هستند تدارک می‌بیند. اگر اهل ورزش هستید، پیشنهاد می‌کنیم تور آنتالیا را از دست ندهید.

کنترل هزینه برای تور آنتالیا

آژانس مسافرتی گلبرگ سیر با ارائه تورهای ارزان آنتالیا، سفری اقتصادی و به صرفه را برای کسانی که به دنبال صرفه جویی می‌باشند تدارک می‌بنید. اما شما می‌توانید با در نظر گرفتن یک سری مولفه‌های خاص درباره شیوه این کنترل هزینه بیشتر بدانید.

تا 9 فروردین صبر کنید

اگر که کاهش هزینه‌ها برایتان مهم تر از سپری لحظه تحویل سال در آنتالیا می‌باشد، می‌توانید با تغییر زمان تور آنتالیا را با قیمت بسیار پائین‌تری خریداری کنید. همانطور که گفته شد، اواخر اسفند و اوایل فروردین به دلیل افزایش درخواست‌ها برای تور آنتالیا، قیمت‌ها به شدت افزایش می‌یابد. شما می‌توانید عید سال را در کنار خانواده تان در خانه خودتان باشید و از 9 فروردین به سفر خود برسید.

نوع هواپیما

برای کنترل هزینه، می‌توانید تور مورد نظر را با توجه به مدل و نوع هواپیما انتخاب کنید. در صورتی که با یک هواپیمای متوسط سفر کنید، هزینه کمتری خواهید داشت. البته در نظر داشته باشید که گلبرگ سیر به دلیل امتیازات ویژه‌ای که از شرکت‌های هواپیمایی دارد، قادر است که بهترین هواپیماها را با کمترین قیمت خریداری کرده و در اختیار شما بگذارد؛ بسیاری از آژانس‌های مسافرتی با قیمتی بالا بلیط‌های هواپیما را خریداری می‌کنند که این منجر به افزایش هزینه‌های شما می‌شود.

رزرو هتل‌های متوسط

تور آنتالیا گلبرگ سیر بصورت متنوعی از هتل‌های 3 ستاره گرفته تا 5 ستاره دسته بندی شده اند که به شما این امکان را می‌دهد که با انتخاب یک هتل متوسط، هزینه کمتری را داشته باشید. هتل‌های بسیاری وجود دارند که با قیمتی مناسب خدماتی عالی و باور نکردنی را به شما ارائه می‌دهند.

وعده غذایی

از آن‌جا که در انتخاب وعده غذایی خود آزد هستید، می‌توانید با انتخاب وعده‌های غذایی مناسب‌تر اقدام به کنترل هزینه هایتان کنید. وعده‌های غذایی معروفی با قیمتی مناسب و اقتصادی در رستوران‌های آنتالیا وجود دارد که می‌تواند در کنار صرفه جویی، طعم‌های جدید و خوشمزه‌ای را به تجربیات شما بیفزاید.

با کاهش هزینه از لذت سفر کاسته نمی‌شود

توجه داشته باشید که تور آنتالیا گلبرگ سیر تاحدی متنوع و جذاب است که شما با هر هزینه‌ای می‌توانید سفری رویایی و به یاد ماندنی داشته باشید. کنترل هزینه‌ها و کاهش آن‌ها چیزی از لذت سفر شما کم نمی‌کند و شهر آنتالیا تاحدی زیبا و جذاب است که به هیچ وجه بدون یافتن چیزی که به دنبال آن هستید، به خانه بر نمی‌گردید.