نمای کلی در این تور آنتالیا تابستان 3 ساعته دوچرخه سواری چهارگانه در آنتالیا از آدرنالین، هیجان و سرگرمی خارج از جاده در ترکیه لذت ببرید. شهر را پشت سر بگذارید و با یک راهنما به بیابان غبارآلود بروید. به یک جلسه توجیهی ایمنی گوش دهید، سپس دریچه گاز را باز کنید و در بیابان بزرگنمایی کنید. در رودخانه ها و زمین های پر از دست انداز حرکت کنید و از مناظر وسیع حومه ناهموار ترکیه لذت ببرید. تور 3 ساعته دوچرخه سواری چهار ساعته در آنتالیا یک تور صبح یا بعدازظهر را انتخاب کنید کاوش در مسیرهای ناهموار آفرود با دوچرخه چهار با راهنما بدون نیاز به مجوز یا تجربه تور شامل سوار شدن به هتل و تحویل در هتل آنتالیا می شود.

انتظار چه چیزی را دارید یک تور آنتالیا تابستان 1401 سافاری دوچرخه سواری چهارگانه در ساعت 9 صبح یا 1:30 بعد از ظهر انتخاب کنید و تور 3 ساعته خود را با سوار شدن از هتل خود در آنتالیا آغاز کنید. سپس با راهنمای خود به پایه دوچرخه سواری چهارگانه منتقل شوید. پس از یک جلسه توجیهی کوتاه، کلاه خود را ببندید و روی زین بپرید. کار با دوچرخه چهارچرخ شما آسان است و نیازی به مجوز یا تجربه قبلی ندارد. در طول 1.5 ساعت ماجراجویی خارج از جاده خود، با راهنمای خود در مسیرهای ناهموار خاکی در بیابان ترکیه بچرخید. از نهرهای گل آلود و کاسه های غبارآلود رد شوید و در طول مسیر از هیجان های با اکتان بالا لذت ببرید. بیشتر بخوانید آنتالیا (عبور) در یک تور 2 ساعته چهار دوچرخه، چشم انداز ناهموار کوه های توروس را تجربه کنید. قله های دندانه دار کوه هایی که منطقه ساحلی جنوب ترکیه را از فلات آناتولی جدا می کند را از منظری متفاوت ببینید.

از فلات آناتولی از منظری متفاوت. اطلاعات اضافی تاییدیه در زمان رزرو دریافت می شود برای مسافرانی که مشکلات کمر دارند توصیه نمی شود برای مسافران باردار توصیه نمی شود حداقل سن 14 سال است مدت زمان نقل و انتقالات تقریبی است، مدت زمان دقیق به زمان روز و شرایط ترافیکی بستگی دارد. نزدیک حمل و نقل عمومی مسافران باید از آمادگی جسمانی متوسطی برخوردار باشند این تور/فعالیت حداکثر 12 مسافر خواهد داشت که توسط تورمانیا اداره می شود.

سیاست لغو برای بازپرداخت کامل می‌توانید تا 24 ساعت قبل از تجربه لغو را لغو کنید. برای بازپرداخت کامل، باید حداقل 24 ساعت قبل از شروع تجربه کنسل کنید. اگر کمتر از 24 ساعت قبل از شروع تجربه کنسل کنید، مبلغی که پرداخت کرده اید بازپرداخت نمی شود. هرگونه تغییری که کمتر از 24 ساعت قبل از شروع تجربه ایجاد شود پذیرفته نخواهد شد. زمان‌های قطع بر اساس زمان محلی تجربه است. درباره لغو بیشتر بدانید

سؤالات متداول پاسخ های ارائه شده در زیر بر اساس پاسخ هایی است که قبلاً توسط ارائه دهنده تور به سؤالات مشتریان داده شده است. س: سیاست ماسک صورت و سلامت شرکت کنندگان در طول تجربه چهار سافاری آنتالیا چیست؟ پاسخ: سیاست‌های مربوط به ماسک‌های صورت و سلامت شرکت‌کنندگان عبارتند از: ماسک صورت برای مسافران در مکان‌های عمومی لازم است ماسک صورت برای راهنماها در مکان‌های عمومی لازم است بررسی دما برای مسافران هنگام ورود

تور شهر آنتالیا

تور شهر آنتالیا راهی عالی برای کاوش در شهری است که در امتداد دریای مدیترانه در جنوب ترکیه قرار دارد.

این شهر با کمک های خود به گردشگری تابستانی در ترکیه با خلیج های شگفت انگیز، سواحل و استراحتگاه های تعطیلات شهرت غالب دارد. با این حال، در واقع بیش از آنچه که می توانید حدس بزنید، گنجایش دارد: همچنین یک پیشینه فرهنگی و یک زندگی شهری دوست داشتنی را ارائه می دهد، و با ثبت نام در این تور شهر آنتالیا، می توانید آن را با چشمان خود ببینید.

بنابراین، در صورت تمایل می توانید پاراگراف های زیر را مطالعه کنید تا کل برنامه تور را با جزئیات ببینید.

تور شهر آنتالیا با آبشار و تله کابین

به عنوان اولین قدم در گشت شهری روزانه، ما شما را با اتوبوس تور کاملا مجهز خود که می تواند راحتی مورد نیاز شما را فراهم کند، از هتلتان می گیریم.

پس از رسیدن به شهر قدیمی آنتالیا (در زبان ترکی، منطقه Keçiören است)، وقت آزاد برای گشت و گذار در مکان ها، تماشای زندگی دوست داشتنی شهر و چشیدن غذاهای لذیذ مختلف از کافه ها و رستوران های ترکی خواهید داشت.

به هر حال، می‌توانید با راهنمای شهر حرفه‌ای خود صحبت کنید تا اطلاعات یا توصیه‌هایی را برای نکات سفر برای بهبود تجربه سفر در اوقات فراغت خود درخواست کنید.

در آنجا، به دروازه معروف هادریان، برج ساعت و مسجد Yivliminare نزدیک خواهید شد.

سفر با قایق

از بندر شهر قدیمی سوار بر قایق می شویم تا به مدت 1 ساعت سفری داشته باشیم و از ترکیب سایه های آبی دریا و زیبایی شهر آنتالیا لذت ببریم. بنابراین، تا حد امکان این صحنه آرامش‌بخش را تماشا کنید.

آبشار دودن

پس از سفر ما، می توانید از یکی از شگفتی های طبیعت دیدن کنید: آبشار دودن. و برای مشاهده آن با چشم انداز پانوراما، راهنما شما را به صخره ها می رساند. در آنجا آبشار 40 متری را تماشا می‌کنید و به صدای جغجغه‌های آن گوش می‌دهید. این صحنه مانند یک نقاشی رنگ روغن است و روح شما را تحت تاثیر قرار می دهد. بنابراین، ادغام آبشار و دریای مدیترانه را تماشا کنید.

تله کابین

به عنوان آخرین رویداد در تور شهر آنتالیا به شما پیشنهاد می کنیم اگر از ارتفاع نمی ترسید سوار تله کابین شوید. حتی اگر چنین است، به آن فرصت دهید تا از منظره شهر لذت ببرد و عکس های شگفت انگیزی از آن بگیرید. شما می توانید از سفری که بالای پشت بام ها و زندگی است لذت ببرید. حتی بهتر از آن، هزینه تله کابین در قیمت تور شما لحاظ شده است! بنابراین، در یک کابینت راحت برای پرواز آماده شوید که منظره و هیجان خوبی را برای شما فراهم می کند.

پایان تور آنتالیا ما

بعد از قسمت تله کابین تور، برای آخرین بار سوار اتوبوس می شویم و با شهر قدیمی آنتالیا خداحافظی می کنیم. بعد از ظهر، برای استراحت به هتل خود خواهید رسید.

البته لازم نیست همدیگر را ترک کنیم. شما می توانید این تور یا سایر تورهای آنتالیا را در هر زمانی رزرو کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر، در تماس با ما دریغ نکنید.