شاید برایتان‌ کمی‌ تعجب‌آور‌ باشد‌ ولی‌ فصل تابستان فصل‌ شلوغی تور مشهد است ، در این فصل به دلیل تعطیلی مدارس‌ و اینکه مشهد‌ به دلیل‌ داشتن آب و هوای متعادل‌ تر‌از‌سایر مناطق گردشگری کشورمان است؛ پیوسته مورد استقبال گردشگران قرار می گیرد . به همین دلیل تور مشهد تابستان ، یکی از محبوب‌ ‌ترین تور‌های‌ تابستان 1401 بشمار می رود‌و مهمتر اینکه مراسمات مهمی که در تابستان امسال در حرم منقح رضوی برگزار می ‌شوند که از جمله مهمترین و اصلی‌ ترین آن ‌ها مراسم جشن عید غدیر و مراسمات عزاداری در دهه اول محرم در مشهد‌ می باشد‌ که همین دلایل باعث میشود این بازه زمانی بسیار شلوغ‌ و مملو از مسافر‌ شود .

پرسش بسیار حائز شکوه این است که تاپ ترین وقت هجرت به مشهد‌ در تابستان دقیقا چه هنگامی شد ؟ خوب چنانچه قصد تهیه تور تابستانه شهادتگاه را دارید ، این موضوع را در نظر بگیرید که در این فصل مشهد زیاد شلوغ خواهد شد ، ولی اول هفته ‌ها وضعیت مناسب خیس و ایده آل تری را برای سیاحت به مشهد دارید . به چه جهت که بیشتر زائرین اگر هم شاغل باشند ، ترجیحشان این است که خاتمه هفته را برای سفر به مشهد‌ انتخاب ‌کنند . در آخر باید انتظار‌ افزایش نرخ تور مشهد‌ در اواخر هفته را داشته باشید و با این شرایط عمل به فروش تور‌ مسافرتی این مقصد نمایید . در اثنا همین مورد را در نیمه دوم تابستان هم شاهد هستیم؛ در نیمه دوم تابستان و به خصوص در شهریور ماه ، شهرستان مشهد و حرم پاکیزه بسیار پرسروصدا می شود و بها تور مشهد هم با افزایش چشمگیری روبرو خواهد شد . بنابراین اگر‌ منظور خرید تور‌ مشهد‌ با قیمتی به درد بخور و برای روزهای غیرتعطیل را دارید ، بهتر می باشد تا 10 روز ما قبل از سرگذشت سفرتان ، اقدام به خرید تله مسافرتی مشهد‌ بکنید . اگر هم میل سفر به مشهد در روزهای انحلال و شلوغ زمان تابستان را دارید ، حداقل 15 روز قبل از تاریخ سفرتان ، اقدام به خریداری تور مورد نظرتان کنید؛ تا حق انتخاب‌ زیادی برای انتخاب‌ هتل و یا مسیر‌ سفر‌ خود داشته باشید .

از آنجاییکه معروف ترین ولایت توریستی مذهبی ایران ، مشهد نام دارد ! پایتخت معنوی کشورمان قطعا یکی از مکانهایی خواهد بود که نه تنها مقصد اصلی مسافران تور داخلی بوده بلکه وفور از گردشگران خارجی که به کشورمان سفر می کنند ، مشتاق دیدن جاذبههای دیدنی و خوشگل شهادتگاه می باشند . خوشبختانه مشهد‌ یکی از عالی ترین و خوشگل ترین آبادی هایی است که همیشه زیبا ترین تفریح‌های‌ جهان را با بهترین حال در خود جای داده است . همین که آپدیت گرم تابستان نزدیک می شویم طرح‌ریزی برای داشتن بهترین تفریحهای اضطراب انگیز در شهادتگاه یکی از پریشانی های عظیم شما مسافران تور مشهد شماره می شود و از آنجاییکه مشهد به علت اینکه یکی از مسافر پذیرترین شهرهای سرزمین آشنا می شود ، همیشه برنامههای هیجان انگیز متنوعی را برای شما در دید می شود تا بتوانید با خاطراتی خوش و به یادماندنی از این شهر دل بکنید . در ادامه‌ قصد‌ داریم تا بهترین تفریح‌های‌ مشهد‌ در تابستان را به شما معرفی کنیم .

پارک‌های‌ آبی مشهد ، خنک ترین تفریح در تابستان

در فصل گرمی مانند تابستان هیچ چیزی بهتر‌از‌آب بدنی نمی تواند هم اکنون شما را سر جا بیاورد . خوشبختانه شهرستان مشهد‌ در این مورد همواره پرکاری های جذابی داشته است‌ و با خلاقیت و استفاده‌ از زیرساختهای سزاوار شهری در نقاط مختلف آبادی پارکهای آبی مهیجی را بازگشایی‌ کرده است . دلایل‌ زیادی هست که شما گردشگران در تابستان این پارک آبیها را انتخاب‌ نمائید مثلا‌ : پارکهای آبی مشهد به عنوان استانداردترین و با امکانات ترین پارک‌های‌ آبی خاورمیانه به آمار می آیند و خوشبختانه نرخ بلیط‌ ورودی‌ مناسبی هم دارند ، ضمنا زمان استفاده از یک سانس پارکهای آبی به قدری‌ زیاد‌ بوده که قادر خواهید بود نهایت صرف را از محدوده ببرید . هر یک از پارکهای آبی شهر دسترسی مناسبی به وسایل حمل و نقل عمومی مشهد دارند و امکانات و خدمات‌ عالی همچون رستوران ، کافی شاپ و پارکینگ اختصاصی دارند .

باشگاههای پینت بال مشهد ، بهترین گزینه گشت تابستانه

از جمله عالی ترین و مهیج ترین تفریحهایی که این روزها طبق خواست وفور از جوانان قرار گرفته و جزو تجربیات نو بشمار میروند ، می زور به بازی‌ پینت بال‌ اشاره‌ کرد . این ورزش به عنوان یکی از جدیدترین بازیهای گروهی در باشگاههای همگون مشهد‌ توانسته به حسن شهرت مخصوص ای دست معلوم کند و هرروز افراد زیادی را به خود جذب به جا می آورد . از عوامل تاثیرگذار دلربایی این بازی می توان به این مناسبت‌های رمز کرد که این گیم یک بازی خوشگل و هیجان است که می تواند راه خوبی برای تخلیه کارمایه شما محسوب شود و مهمتر اینکه بخش جدید ترین نرمش و بازی میان المللی بوده که مخاطب‌ جوان زیادی خواهد داشت . باز قیمت بلیت متوسطی دارد اما پرداخت این هزینه ارزش دارد . ضمنا دسترسی به باشگاه‌های‌ پینت بال به انگیزه تنوع زیادی که در مشهد‌ دارد بسیار آسان است .

طرقبه و چالیدره مشهد ، تابستانی ترین منطقه مشهد‌

خیلی از اهالی مشهد‌ ترجیح‌ میدهند در دوران های گرم سال کمی از شهر دور شوند و برای قراردادبستن اوقات خوب و نشاطانگیز خود هم از شلوغی شهر خود را دور کنند و هم به مکانهای خنک تر بروند . چنانچه شما هم خود را جزو این گروه از افراد می دانید ، پیشنهاد می کنیم به غیر از طرقبه و چالیدره شهادتگاه به بهیچوجه گزینه انتخابی دیگری فکر نکنید . مجدداً لذت بردن از اقسام تفریحهایی مانند قایق سواری ، دوچرخه سواری در این مسکن برایتان میسر است . طیف متنوعی از رستورانها و خوراک های جذاب‌ آرزو شما را می کشند و وجود تله صداق و زینت لاین و پهند سیژ زبانزد این منطقه شما را غرق در هیجان و خوشی می بکند و در آخر شما سوارکاری را به عنوان هیجان انگیزترین تفریح برون شهرنشین را می توانید در بیرون کشور تجربه کنید

سایت‌ پروازی مشهد ، گزینه ای عالی برای گذراندن تعطیلات تابستانی‌

سایت پروازی مشهد از بهترین تفریحات در شمال شرق‌ کشورمان به شماره می آید ، شما در این موقعیت شانس استفاده از تفریحات هیجانی نظیری همچون : پاراگلایدر ، پاراموتور و جایروکوپتر را قادر خواهید بود داشته باشید ، این سایت‌ مدرن‌ با تجهیزات منحصر به فردش در کنار مربیان عمل ای آموزشهای مورد نیاز برای استفاده از هر تفریح را به شما می داده بود تا پس از آن سوار‌ بر بازی‌ها‌ شوید ، آدرس سایت پروازی مشهد در خطه توریستی شاندیز ، مسابقه ولیعصر می باشد که پیشنهاد می کنیم کنار از مراجعه به این جاذبه حتما با این مجموعه‌ تماس‌ بگیرید .

لذت یک وقت هیجان انگیز در شهربازی ملت

شهربازی ملت‌ مشهد از ارجمند ترین و باستانی ترین جاذبههای تفریحی مشهد‌ بشمار می رود‌، این جاذبه درست در مرکز بزرگ ترین بستان مصنوعی ایران قرار گرفته است ، تفریحات تلاطم انگیز مشهد در این شهربازی به انتهای خودتان رسیده است ، در این محل‌ شانس‌ سوار‌ شدن بر بلندترین فان فار غرب آسیا‌ را پیدا‌ می کنید‌ و از سایر‌ بازی‌های‌ مناسب هر ردههای سنی می توانید نهایت لذت را ببرید ، البته این محل در روز‌هایی‌ که شرایط آب و هوایی‌ مناسب‌ نباشد تعطیل می شود .

در نهایت شما علاقه‌ مندان این امکان‌ را دارید که با انتخاب تورهای داخلی‌ و خارجی تابستان 1400 از سمت کلکسیون نامور تماشا که شامل تورهای متنوع و مقرون به صرفه‌ ای است ، کیفیت و آرامش را در بالاترین سطح‌ را تجربه کنید‌ . البته ناگفته نماند که افرادی که علاقه‌مند‌ به شرکت در تور‌های‌ مسافرتی مشهد‌ در تعطیلات تابستانی بوده است ، می توانند علاوه بر مراجعه به namigasht.com  سایت نامی گشت‌ ، با شماره‌ تلفن 5 رقمی ما بشماره 49398 -021 هم تماس بگیرند و همه سوالات خود را از در خصوص تور‌های‌ این مقصد با کارشناسان با تجربه مجموعه مطرح‌ کنند .